Internetowa Giełda Rolna i Towarowa (igrit)

28 listopada 2016

 igrit, internetowa giełda rolna i towarowa

Internetowa Giełda Rolna i Towarowa ( igrit) to jeden z pierwszych portali z ogłoszeniami rolnymi  w Polsce.

Na igricie możesz wystawiać ogłoszenia mi.in. kupię, sprzedam i zamienię.Główne kategorie to: zboża, owoce, warzywa, ziemniaki, zioła, grzyby. Igrit jest skierowany głównie do producentów rolnych, sadowników, rolników oraz firm które zajmują się obrotem produktów rolnych.


Dzięki internetowym giełdom rolnym kupujący ze sprzedającym może w łatwy i szybki sposób skontaktować się ze sobą. Agro-Market24 i Igrit Internetowa giełda rolna  i towarowa są portalami z ogłoszeniami rolnymi. Średnia ilość dodanych ogłoszeń i odwiedzin na miesiąc wynosi ponad 10 000. wg liczb umieszczonych na stronie www.igrit.pl . Igrit ziemniaki są częstym zapytaniem użytkowników w wyszukiwarce internetowej. Kolejnymi frazami są igr, igrt, ingrit. Dzięki igritowi producenci owoców, warzyw i innych płodów rolnych mogą o wiele łatwiej znaleźć kupujących oraz zaoszczędzić czas nie jeżdżąc na tradycyjne giełdy np. Bronisze. Ceny rolnicze na tradycyjnych giełdach oraz internetowych giełdach internetowych są różnorodne i zależą od wielu czynników.
Z każdym rokiem przybywa ilość nowych użytkowników na portalu i zwiększa się zainteresowanie ogłoszeniami rolnymi. W samym listopadzie ilość dodanych ogłoszeń wynosi ponad 15000 wg liczb umieszczonych na stronie www.igrit.pl . Umieszczanie na igricie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dodatkowo portal umożliwia odpłatnie zamieszczanie reklam na stronie. W porównaniu z konkurencją specjalizujących się tylko w ogłoszeniach rolnych na stronie igritu z każdym rokiem przybywa ilość zamieszczanych ogłoszeń oraz liczba odwiedzin portalu. Najbardziej popularne są ogłoszenia związane z jabłkami co wcale nie jest zaskoczeniem. Polska jako największy producent jabłek w Europie i trzeci na świecie po Chinach i USA. W Polsce przybywa liczba nasadzeń jabłoni oraz zwiększa się wydajność z hektara. Eksport jabłek ma co raz większy udział w rozwoju polskiej gospodarki, a duży udział mają firmy które umieszczają ogłoszenia rolne na igricie. Ogłoszenia z igrit są umieszczane na portalu money.pl. Wielu użytkowników, którzy dodają ogłoszenia na Igricie również umieszczają na Internetowej giełdzie rolnej Agro-Market24. Jest to nowoczesna giełda z wbudowanym komunikatorem oraz z rozbudowanymi filtrami, które ułatwiają wyszukiwanie konkretnych ogłoszeń. Jest wiele różnic między stronami www.igrit.pl i www.agro-market24.pl, dokładne różnice będą przedstawione w innym artykule.

Internetowa Giełda Rolna i Towarowa (igrit)
5 (99.61%) 255 ocen
Tagi: , , , ,