IGRT – Internetotwa Giełda Rolna i Towarowa

16 grudnia 2016

igrt

IGRT – Platforma z ogłoszeniami rolnymi

IGRT – Internetowa Giełda Rolna i Towarowa to jeden z pierwszych portali z ogłoszeniami rolnymi w Polsce. IGRT jest to platforma łącząca sadowników, rolników z kupującymi produkty rolne czyli hurtowniami, grupami producenckimi, firma eksportującymi, firmami handlowymi. Wystawianie ogłoszeń na Igrt jest darmowe i nie jest wymagana rejestracja.

Na internetowej giełdzie rolnej i towarowej można wystawiać ogłoszenia kupię, sprzedam, zamienię oraz inne: zbóż, roślin oleistych, motylkowych, ziemniaków, warzyw, owoców oraz wiele innych. Na tej giełdzie rolnej znajdziesz wielu odbiorców oraz dostawców produktów rolnych. Od wielu lat igrt – Internetowa giełda rolna i towarowa jest jednym z najważniejszych w Polsce gdzie można wystawiać ogłoszenia rolne bezpłatnie.

Administratorem portalu jest firma igrit sp. z o.o., która ma siedzibę na ulicy Słonecznej w Krzęcinie. Firma igrit sp. z o.o. w 2015 roku otrzymała statuetkę roku w gminie Krzęcin.
Internetowa giełda rolna i towarowa istnieje wiele lat na rynku. Igrt ma na celu, ułatwić prace dostawcom i odbiorcom owoców, warzyw, ziemniaków, zbóż i pozostałym produktom rolnych poprzez możliwość wystawiania ogłoszeń. Dzięki giełdom takim jak igrit, Agro-market24, producenci rolni mają więcej czasu na zajmowanie się swoimi gospodarstwami. Nie muszą jeździć na giełdy rolne np. na Bronisze, aby sprzedać swoje produkty, stać wiele godzin na rynku czekając na klienta. Są to nowoczesne rozwiązania i bardzo wygodne służące firmom i producentom rolnym nawiązać współprace.

Statystyki

Internetowa giełda rolna i towarowa w ostatnich miesiącach ma ponad 10 000 ogłoszeń miesięcznie wg liczb umieszczonych na stronie www.igrit.pl. Większość dotyczy kategorii owoców, warzyw, zbóż i ziemniaków. Natomiast najpopularniejszym produktem na igrt są jabłka. Głównymi odmianami jabłek wystawionych na igricie są: golden, idared, gala must, gala royal, alwa, mutsu, lobo, kortland, empajer, szampion, naidared, rubinstar, jonagored, jonagold, gloster, boiken.

Na internetowej giełdzie rolnej i towarowej można wystawiać ogłoszenia 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. To jest kolejny dowód na to, że wg zespołu agro-market24, giełdy internetowe mają przewagę nad tradycyjnymi giełdami rolnymi. Wystarczy dodać ogłoszenie, w ten sposób zwiększasz prawdopodobieństwo sprzedaży swoich produktów rolnych.

IGRT – Internetotwa Giełda Rolna i Towarowa
5 (100%) 30 ocen
Tagi: ,