Szczegóły ogłoszenia

śląskie, dodano 12/05/2022 23:28
Jesteśmy Firmą polsko - egipską, która zajmuje się importem, eksportem różnych towarów i produktów. Nasza aktualna oferta to egipski czosnek wysokiej jakości, przywożony prosto z Egiptu o rozmiarze 6+,  pakowany po 20, 10 i 5 kg. Szukamy poważnych i stałych odbiorców. Cena konkurencyjna , Zapraszamy do współpracy ! Dla zainteresowanych wyślę zdjęcia oraz film .

Wyświetleń: 102

Opis:
Jesteśmy Firmą polsko - egipską, która zajmuje się importem, eksportem różnych towarów i produktów. Nasza aktualna oferta to egipski czosnek wysokiej jakości, przywożony prosto z Egiptu o rozmiarze 6+, pakowany po 20, 10 i 5 kg. Szukamy poważnych i stałych odbiorców. Cena konkurencyjna , Zapraszamy do współpracy ! Dla zainteresowanych wyślę zdjęcia oraz film .
Odmiana: Brak danych
Kaliber: brak danych
Dostępne ilości: 20 - 50
Opakowanie: brak danych
Kraj pochodzenia: Egipt
Cena: Do uzgodnienia
Opis:

Jesteśmy Firmą polsko - egipską, która zajmuje się importem, eksportem

różnych towarów i produktów. Nasza aktualna oferta to egipski czosnek wysokiej jakości, przywożony prosto z Egiptu o rozmiarze 6+, pakowany po 20, 10 i 5 kg. Szukamy poważnych i stałych odbiorców. Cena konkurencyjna , Zapraszamy do współpracy ! Dla zainteresowanych wyślę zdjęcia oraz film .
Lokalizacja
Śląskie, Polska
ID ogłoszenia 76272
Najnowsze ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

Skontaktuj się z nami
Agro-Market24 Internetowa Giełda Rolna

Copyright © 2022 Agro-Market24
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 Do góry